KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12487131
nr 1248 7131
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad -82,27/35. Motivet: 44x50
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:12:23
14/4 15:50:23
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad